Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Randevu Ve Tahlil Sonuçları

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler, İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde kategorisinde Hizmet Vermektedir. Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Resmi sayfası olmadığını beyan eder. Sitemizdeki içeriklerin bilgilendirme amacı dışında kullanılmadığını Belirtmekte fayda görmekteyiz. Sitemizdeki Özel FSM Tıp Merkezi Madenler ile alakalı olarak Adres bilgisinin yanı sıra Telefon ve diğer iletişim yolları hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır.
Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Özel FSM Tıp Merkezi, 2012 yılı Eylül ayında ikinci tıp merkezini İstanbul Madenler/Ümraniyede hizmete açmıştır. Bizler FSM Tıp Merkezleri olarak, Tıbbi branşlarımız ve kadromuz ile insan yaşamına gösterdiğimiz özeni siz değerli hastalarımızın memnuniyetiyle ortaya koymaktayız. Hastalarımızın sağlık gereksinimlerini çağdaş, bilimsel, yeniliklerde öncü ve ekonomik çözümler sunarak karşılamaktayız.

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler İletişim Bilgileri
Adres Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 Esenşehir Ümraniye İstanbul  
Telefon 4447376
Web  http://www.fsmtip.com

| |

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Yol Tarifi

Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Arama Terimleri

?>

 Kurumların Mesai saatleri, Kurum ve Çalışan personelin bireysel ve çalışma düzeni dolayısı ile değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı lütfen Kuruma gitmeden önce telefonla bilgi alınız.

Kaynak : https://hastanerandevu.gen.tr/h-3-ozel-fsm-tip-merkezi-madenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir