Özel Hekimler Tıp Merkezi

Özel Hekimler Tıp Merkezi, İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Hizmet Vermektedir. Özel Hekimler Tıp Merkezi Resmi sayfası olmadığını beyan eder. Sitemizdeki içeriklerin bilgilendirme amacı dışında kullanılmadığını Belirtmekte fayda görmekteyiz. Sitemizdeki Özel Hekimler Tıp Merkezi ile alakalı olarak Adres bilgisinin yanı sıra Telefon ve diğer iletişim yolları hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır.
Kurumumuz 1991 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Batu tarafından küçük çaplı bir poliklinik olarak faaliyete geçti. Sizlerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda 1997’de Tıp Merkezi, 5 Ocak 2012’de ise Cerrahi Tıp Merkezi statüsüne ulaştı.2011 yılının sonunda taşındığımız 6000 metrekare kapalı alana, konforlu muayene odalarına ve bekleme salonlarına, 2 tane ameliyathane ve 2 tane doğumhaneye sahip yeni binamızda 40 hasta yatağı kapasiteli bir butik hastane hüviyetinde faaliyet göstermekteyiz.Tamamen merkezi sistemden yönetilen altyapımız, son teknoloji ürünü ekipmanlarımız, 70’in üzerinde güler yüzlü çalışanımız, yenilenip arttırılan kadro ve branşlarımızla sizler için en iyi hizmeti üretmenin gayreti içerisindeyiz.

Özel Hekimler Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Aşağı Dudullu Alemdağ Cad. No:467 Ümraniye İstanbul  
Telefon 0 (216) 612-6696
Web  http://www.hekimler.com.tr

| |

Özel Hekimler Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Hekimler Tıp Merkezi Arama Terimleri

 Kurumların Mesai saatleri, Kurum ve Çalışan personelin bireysel ve çalışma düzeni dolayısı ile değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı lütfen Kuruma gitmeden önce telefonla bilgi alınız.

Kaynak : https://hastanerandevu.gen.tr/h-4-ozel-hekimler-tip-merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir