Özel Medicina Plus Tıp Merkezi

Özel Medicina Plus Tıp Merkezi, İstanbul ilinin Sultangazi ilçesinde Hizmet Vermektedir. Özel Medicina Plus Tıp Merkezi Resmi sayfası olmadığını beyan eder. Sitemizdeki içeriklerin bilgilendirme amacı dışında kullanılmadığını Belirtmekte fayda görmekteyiz. Sitemizdeki Özel Medicina Plus Tıp Merkezi ile alakalı olarak Adres bilgisinin yanı sıra Telefon ve diğer iletişim yolları hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır.
Özel Medicina Plus Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri yukarıda verilmiştir. Özel Medicina Plus Tıp Merkezi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medicina Plus Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medicina Plus Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri : 75. Yıl Mah. İstiklal Cad. 1305 Sok. No:16
ilçesi : Sultangazi
İl : İstanbul
Telefon Numarası : 0 (212) 536-3333
Web Site: http://www.medicinaplustipmerkezi.com

| |

Özel Medicina Plus Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Medicina Plus Tıp Merkezi Arama Terimleri

 Kurumların Mesai saatleri, Kurum ve Çalışan personelin bireysel ve çalışma düzeni dolayısı ile değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı lütfen Kuruma gitmeden önce telefonla bilgi alınız.

Kaynak : https://hastanerandevu.gen.tr/h-8-ozel-medicina-plus-tip-merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir