Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi, İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Hizmet Vermektedir. Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Resmi sayfası olmadığını beyan eder. Sitemizdeki içeriklerin bilgilendirme amacı dışında kullanılmadığını Belirtmekte fayda görmekteyiz. Sitemizdeki Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi ile alakalı olarak Adres bilgisinin yanı sıra Telefon ve diğer iletişim yolları hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır.
2001 Yılında Poliklinik olarak faaliyetine başlayan Tıp Merkezimiz, ilkeli ve dürüst işletmecilik anlayışıyla insanlara daha kaliteli ve daha kapsamlı sağlık hizmeti verme gayretiyle sürekli kendini geliştirerek bu gün 1000m2 kapalı alanda, güler yüzlü personeli, deneyimli sağlık ekibi ve yüksek donanımlı tıbbi cihazlarıyla hizmet vermekte, sizlerin güven ve teveccühüne kazanma gayreti ve sağlıkta kazandığını sağlığa harca prensibiyle sürekli kendini yenilemektedir.

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:198/C Sondurak Ümraniye Ümraniye İstanbul  
Telefon 0 (216) 461-1934
Web  http://www.sondurakumrantip.com

| |

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Sondurak Ümran Tıp Merkezi Arama Terimleri

 Kurumların Mesai saatleri, Kurum ve Çalışan personelin bireysel ve çalışma düzeni dolayısı ile değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı lütfen Kuruma gitmeden önce telefonla bilgi alınız.

Kaynak : https://hastanerandevu.gen.tr/h-6-ozel-sondurak-umran-tip-merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir