Özel Tepe Tıp Merkezi

Özel Tepe Tıp Merkezi, İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Hizmet Vermektedir. Özel Tepe Tıp Merkezi Resmi sayfası olmadığını beyan eder. Sitemizdeki içeriklerin bilgilendirme amacı dışında kullanılmadığını Belirtmekte fayda görmekteyiz. Sitemizdeki Özel Tepe Tıp Merkezi ile alakalı olarak Adres bilgisinin yanı sıra Telefon ve diğer iletişim yolları hakkında bilgi paylaşımı yapmaktadır.
2003 yılında Esen Tıp adıyla kurulan 2007 Kasım ayında Kadro yenilenmesi ile Tepe Tıp Merkezi adını alan Merkezimiz 2003 yılından beri Çetinkaya Mağazaları ve Ümraniye Sarmaşık Giyim Sünnet Kampanyalarını başarılı ve sorunsuz olarak Genel Cerrahi uzmanlarımız tarafından hala yürütülmektedir. Biz ve üstün kadromuz sizlerin derdine derman ve sorunlarınıza çare bulmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sizlere sağlığınız ile ilgili imkanları sunmak için elimizden geldiğini ve hatta fazlasını yapıyoruz ve yapmaya çalısıyoruz. Sağlığınız bizim için önemli Tepe Tıp merkezi sağlığa açılan yeni kapınız. Merkezimizde diş, göz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi ve iç hastalıları bölümlerinde hizmet verilmektedir.Uzman kadrosu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten, samimi ve ciddi yönetim anlayısıyla, sağlık alanında en tepede olmayı amaçlıyoruz.

Özel Tepe Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Ihlamurkuyu, Alemdağ Cd. No:253 (Vergi Dairesi Yanı) Tepeüstü Ümraniye İstanbul  
Telefon 0 (216) 611-7721
Web  http://www.tepetipmerkezi.com

| |

Özel Tepe Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Tepe Tıp Merkezi Arama Terimleri

 Kurumların Mesai saatleri, Kurum ve Çalışan personelin bireysel ve çalışma düzeni dolayısı ile değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı lütfen Kuruma gitmeden önce telefonla bilgi alınız.

Kaynak : https://hastanerandevu.gen.tr/h-5-ozel-tepe-tip-merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir